دکوراسیون خانه های معمولی و ساده

امروزه با توجه به اندازه منزل، نوع دکوراسیون داخلی و چیدمان وسایل در فضای خانه صورت می گیرند. در ادامه این مطلب با راهکارها و انواع طراحی های دکوراسیون خانه های معمولی به سبک مدرن و امروزی در بخش های مختلف خانه آشنا می شوید.


نوع چیدمان و دکوراسیون خانه های معمولی
انتخاب وسایل و نوع چیدمان آن ها در منزل در زیباتر به نظر رسیدن دکوراسیون داخلی خانه تاثیر به سزایی دارند. اما این امر مستلزم دانستن یک سری نکات کلیدی و اصولی است تا در چیدمان خانه ناهماهنگی پیش نیاید. تغییر دکوراسیون خانه به معنی خرید وسایل جدید و نو نیست بلکه می توان با تغییرات کم هزینه و جزئی تغییر زیادی در فضای داخلی خانه ایجاد کرد.


نکات طلایی برای داشتن دکوراسیونی زیبا در خانه ای ساده
برای دکوراسیون خانه های معمولی در اتاق نشیمن یک نقطه اصلی در نظر بگیرید که به دیوار تکیه کرده باشد. حال بایستی وسایل در مقابل و اطراف آن نقطه کانونی چیده شوند. برای مثال شومینه، تلویزیون ( توجه کنید که نور آفتاب بر روی آن منعکس نشود)، پنجره بزرگ، تابلوی زیبا و بزرگ گزینه های خوبی برای پایه چیدمان اتاق پذیرایی معمولی و ساده هستند.
مبلمان به دور از دیوار نقطه کانونی چیده شوند به گونه ای باشد که هم مهمانان و هم میزبان بتوانند به راحتی رفت و آمد کنند. میزهای عسلی نیز طوری چیده شوند که هم دست و پا گیر نباشند و هم مهمانان به آن ها دسترسی داشته باشند. برای دیزاین دیوارهای زاویه دار هم می توان از وسایلی مثل کنسول استفاده کرد.
نکته دیگر در دکوراسیون خانه های معمولی این است که سیم های مربوط به لوازم صوتی و تصویری را در زیر فرش پنهان کنید لذا دکوراسیون اتاق نشیمن را نازیبا می کند. کفپوش، فرش و یا موکت در کهنه یا نو به نظر رسیدن خانه هم تاثیر دارند. همچنین می توان رویه کهنه مبلمان را هم تعویض کرد.


توجه به نور هم حال و هوای خاصی به دکوراسیون خانه شما می دهد. با توجه به هر بخش از خانه، نورهای مختلفی (رنگی، زیاد یا ملایم) در نظر بگیرید. و هر بخش را با چراغ ها و آویزهای زیبا و متنوعی دیزاین کنید.
برای زیباتر به نظر رسیدن دکوراسیون خانه های معمولی, دیوارها را خالی نگه ندارید می توان برای یک یا چند تا از دیوار ها از رنگ های دیگری که با دکوراسیون منزل هم هماهنگ باشند، استفاده کرد. همچنین می توان از یک طرح خاص، کاغذ دیواری، چوب و… هم استفاده کرد.
قرار دادن شلف بر روی دیوار برای وسایل تزئینی هم زیبایی و نظم خاصی به دکوراسیون خانه می بخشد. همچنین نصب یک تابلوی یا دیوار کوب بسیار زیبا و خاص هم ایده بسیار خوبی است.
نکات گفته شده را می توان در تمام بخش های مختلف خانه پیاده سازی و اجرا کرد. در ادامه چند نمونه از بهترین دکوراسیون آشپزخانه و اتاق خواب خانه های معمولی را مشاهده خواهید کرد.
در این مطلب با نمونه های دکوراسیون خانه های معمولی که چیدمانی ساده و نماهایی زیبا داشتند، آشنا شدید. امیدواریم که از آن ها ایده گرفته و چیدمانی زیبا را در خانه خود پیاده سازی کنید.

آماده خدمت رسانی به شما هستیم

03130000000

با دکوراسیون راندو دکور در تماس باشید

03130000000

با پست الکترونیک با ما در تماس باشید

info[at]randodecor.ir

درباره ما

متن درباره ما

دسترسی ها

صفحه اصلی
پروژه های مسکونی
پروژه های تجاری
پروژه های اداری
پروژه های ویلا
درباره ما
تماس با ما

نشانی شرکت

هشت بهشت غربی، بعد از چهار راه ملک

 

Please publish modules in offcanvas position.

تمامی حقوق این سایت متعلق به دکوراسیون داخلی راندو دکور میباشد.