طراحی منازل مسکونی با ایده های زیبا و متفاوت

ایجاد احساس آرامش و امنیت در منازل مسکونی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد شما می توانید با استفاده از ایده های مدرن و تم های رنگی مختلف در بخش های مختلف منزل خود دکوراسیونی شیک و توام با آرامش را ایجاد کنید.


در این مطلب طراحی داخلی دو منزل مسکونی با استفاده از ترکیب رنگ قرمز با رنگ های مختلف را مشاهده خواهید کرد؛ در طراحی دکوراسیون این خانه ها با اینکه از رنگ قرمز استفاده شده است با این وجود ایده هایی برای ترکیب رنگ های مختلف با رنگ قرمز به کار برده شده است که از شدت هیجان رنگ قرمز کاسته شود. شما می توانید با ایده گرفتن از این دکوراسیون ها در منزل خود دکوراسیونی رنگی پر هیجان و متفاوتی را ایجاد کنید.


طراحی منازل مسکونی با کمک ایده های خلاقانه و متفاوت
دکوراسیون های رنگی همیشه جزء یکی از پر طرفدارترین دکوراسیون ها برای طراحی داخلی منزل محسوب می شوند؛ امروزه در اغلب منازل مسکونی برای طراحی دکوراسیون های بخش های مختلف منزل از دکوراسیون های رنگی نظیر دکوراسیون قرمز ودکوراسیون بنفش و … استفاده می شود که در ادامه این مطلب طراحی داخلی دو خانه آپارتمانی با دکوراسیون قرمز را در اختیار شما همراهان عزیز قرار می دهیم.


طراحی منزل مسکونی اول
در این آپارتمان زیبا و کوچک از چند طیف مختلف از رنگ قرمز برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده شده است. در طراحی دکوراسیون این آپارتمان رنگ قرمز با سایر رنگ ها نظیر قهوه ای و مشکی و قرمز و … به درستی ترکیب شده است که همین ترکیب رنگی مناسب هارمونی متفاوتی را در سراسر بخش های مختلف این خانه ایجاد کرده است.
نصب تلویزیون روی دیوار اتاق نشیمن و استفاده از مبلمان با طراحی خاص یکی از انواع ایده های خلاقانه برای خلق دکوراسیونی شیک در فضای اتاق نشیمن است. استفاده از فرش قرمز رنگ با سقف سفالی قرمز رنگ فضایی شیک و جذاب را در دکوراسیون اتاق نشیمن ایجاد کرده است.
در طراحی دکوراسیون اتاق خواب این آپارتمان از آثار هنری متفاوتی استفاده شده است همچنین نصب چراغ های آویز در فضای اتاق خواب درخششی دلپذیر را ایجاد کرده است. استفاده از رنگ خاکستری در طراحی داخلی این اتاق خواب مدرن باعث تیره تر به نظر رسیدن رنگ قرمز استفاده شده در فضای اتاق خواب شده است. 


دکوراسیون داخلی منزل مسکونی دوم
طراحی داخلی این آپارتمان شیک و دو طبقه به صورت کاربردی و مدرن است. در این آپارتمان نیز از رنگ قرمز در قسمت های مختلف استفاده شده است. در طراحی این آپارتمان در راه پل هایی که به سمت طبقه دوم می روند از دیواری سبز که با گیاهان پوشیده شده است استفاده شده که این طراحی خلاقانه باعث متفاوت به نظر رسیدن دکوراسیون این آپارتمان شیک شده است. در طراحی داخلی این خانه شیک و مدرن بیشتر از ترکیب رنگ های سفید و قرمز استفاده شده است.
در این مطلب دکوراسیون منازل مسکونی با انواع طراحی خلاقانه و شیک را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این دکوراسیون های خلاقانه و جالب مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آنها دکوراسیونی شیک را در فضای منازل مسکونی ایجاد کنید. 

آماده خدمت رسانی به شما هستیم

03130000000

با دکوراسیون راندو دکور در تماس باشید

03130000000

با پست الکترونیک با ما در تماس باشید

info[at]randodecor.ir

درباره ما

متن درباره ما

دسترسی ها

صفحه اصلی
پروژه های مسکونی
پروژه های تجاری
پروژه های اداری
پروژه های ویلا
درباره ما
تماس با ما

نشانی شرکت

هشت بهشت غربی، بعد از چهار راه ملک

 

Please publish modules in offcanvas position.

تمامی حقوق این سایت متعلق به دکوراسیون داخلی راندو دکور میباشد.