طراحی دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه با دکوری شیک نقش به سزایی در جذب بیشتر مشتری دارد و همانند ئکوراسیون بخش های مختلف طراحی دکوراسیون مغازه هم دارای نکات مهم و کاربردی می باشد که توجه به آن حائز اهمیت می باشد.

اولین نکته ای که باید در به آن توجه کرد به نوع محصولی است که قرار است آن فروشگاه ارائه کند و همچنین متراژ فروشگاه که باید به آن توجه شود. دومین نکته این است که دکوراسیون مغازه به دو بخش مجزا که شامل دکوراسیون داخلی مغازه و ویترین مغازه است تقسیم می شود که باید برای هر کدام نکات خاص خودش را بکار برد.

دکوراسیون مغازه پوشاک:

  • دکوراسیون بوتیک زنانه:

فروشگاه پوشاک زنانه شامل انواع لباس مجلسی، تونیک و مانتو، بلوز و شومیز، شلوار و دامن، تاپ و تی شرت، شال و روسری می باشد که گاه به صورت مجزا ویا در کنار هم به فروش می رسند. برای طراحی دکوراسیون این مدل از مغازه ها بهتر است این نکته را حائز اهمیت قرار داد که دکوراسیون به گونه ای باشد که تمام اجناس به خوبی قابل رویت باشند و فضای دسترسی به آنها نیز به خوبی فراهم شده باشد تا موجب رضایت مشتری شود.

  • دکوراسیون بوتیک مردانه:

در اغلب بوتیک های مردانه انواع لباس و کیف و کفش و سایر ملزومات آقایان به فروش می رسد به همین دلیل برای دکوراسیون داخلی آن باید توجه زیادی کردو فضای مناسب برای هر کدام از اجناس ایجاد کرد.

  • دکوراسیون مغازه کیف و کفش:

طراحی دکوراسیون مغازه های کیف و کفش به خاطر اینکه اجناس و محصولات دارای اندازه و ابعاد کوچک هستند و همچنین باید طرح و مدل اجناس قابل رویت باشد باید این کار به صورت طبقه بندی شده و قفسه ای انجام شود و اغلب دکور داخلی این مدل از فروشگاه ها از جنس ام دی اف می باشد.

مهم ترین نکته ای که در طراحی دکوراسیون مغازه اهمیت دارد این است که علاوه بر جذابیت فضا باید برای مشتری راحت هم باشد.

بعد از ایده دکوراسیون و طراحی آن توسط نرم افزار به مرحله اجرا می رسد و نورپردازی مناسب و استفاده از رنگ های مناسب می تواند نقش مهمی در جذابیت کار ذاشته باشد.

دکوراسیون ویترین مغازه:

طراحی ویترین مغازه بسیار مهم است زیرا که اولین قدم برای جذب مشتری است.

 

 

آماده خدمت رسانی به شما هستیم

03130000000

با دکوراسیون راندو دکور در تماس باشید

03130000000

با پست الکترونیک با ما در تماس باشید

info[at]randodecor.ir

درباره ما

متن درباره ما

دسترسی ها

صفحه اصلی
پروژه های مسکونی
پروژه های تجاری
پروژه های اداری
پروژه های ویلا
درباره ما
تماس با ما

نشانی شرکت

هشت بهشت غربی، بعد از چهار راه ملک

 

Please publish modules in offcanvas position.

تمامی حقوق این سایت متعلق به دکوراسیون داخلی راندو دکور میباشد.