طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن

اتاق نشیمن کلیدی ترین بخش هر خانه، جایی که اعضای خانواده دور هم جمع می شوند و بیشترین وقت خود را در این بخش طی میکنند را نمی توان نادیده گرفت و در طراحی آن باید به نیازها و کاربردهای تک تک اعضای خانواده توجه کرد و همچنین برای چیدمان این فضا در عین حال که با دکوراسیون خانه هماهنگ باشد، باید یک محیط دنج و صمیمی ایجاد کرد. پس قبل از هر چیزی باید به سبک معماری منزل خود دقت کنید و متناسب با آن اقدام به خرید کنید.

باید توجه داشته باشید که نقطه کانونی اتاق نشیمن نقطه ای است که تلویزیون، شومینه یا پنجره قرار دارد و همچنین نور پردازی از مهمترین فاکتورها در طراحی می باشد.

قبل از هرچیزی باید سبک دکوراسیون موردنظر خود را مشخص کنید و سپس وسایل و ملزومات آن را تهیه کنید.

بهتر است مبلمان را باتوجه به اندازه اتاق نشیمن انتخاب کنید، اگر فضای نشیمن شما کوچک است بهترین انتخاب مبلمان با طرح ساده و ظریف و رنگ روشن است.

اگر دوست دارید که تضاد رنگ ها را در دکوراسیون منزل خود مشاهده کنید بهترین گزینه استفاده از مبل های نیمکتی و یا مبل تک در چیدمان منزل است.

از جمله وسایلی که با هزینه کم تغییر چشمگیری در دکوراسیون داخلی بوجود می آورد، کوسن مبل می باشد.

لوازم دکوری از جمله وسایلی هستند که سلیقه ی شخصی شما را به تصویر می کشد؛ استفاده از گلدان های دکوری، تابلوهای دیواری و... می تواند به شما کمک کند.

بکار بردن گل و گیاه در زیبایی و طراوت فضای نشیمن نقش بسزایی دارد.

توضیحی در مورد رنگ ها در اتاق نشیمن:

رنگ های سفید و مشکی جزء رنگ های خنثی هستند. به رنگ هایی که فاصله بین این دو رنگ را پر می کنند خاکستری گویند. البته به بعضی از درجه های رنگ خاکستری در زبان پارسی طوسی نیز گفته می شود و اگر همین رنگ کمی افکت براق و شکل متالیک به خود بگیرد به آن نقره ای نیز می گویند.

رنگ خاکستری، متانت و سنگینی را با خود به همراه دارد که باید به این نکته توجه داشت که گزینش رنگ خاکستری برای مبلمان های اتاق نشیمن همان خاصیت رنگ خاکستری را به فضای نشیمن منتقل می کند یعنی تا حدی سنگین به نطر می رسد. این رنگ برای افرادی مناسب است که سنگینی و رسمیت را برای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن مناسب می دانند. البته باید به این نکته توجه داشت که خاکستری جزء آن دسته از رنگ های خنثی است که با رنگ های گرم و شاد مثل زرد و قرمز به خوبی هماهنگ می شود و همچنین می توان در کنار مبلمان های خاکستری برای کمتر کردن سردی فضای اتاق نشیمن از کوسن های رنگ روشن استفاده کرد یا انتخاب پرده با رنگی شاداب تر است. مزیت بزرگ رنگ خاکستری چرک تاب بودن آن است که امروزه به دلیل شهر های پر از دود گرفته یک ویژگی محسوب می شود.

رنگ قهوه ای نیز از جمله رنگ هایی است که قابلیت انعطاف پذیر خوبی با سایر رنگ ها دارد و همچنین رنگ قهوه ای بیشتر از سایر رنگ ها در منازل ایرانی به چشم می خورد. رنگ هایی با تم قهوه ای جزء برترین رنگ ها در دکوراسیون داخلی بحساب می آیند. اگر رنگهایی مثل کرم، زرد مایل به قهوه ای، خاکستری در کنار تم قهوه ای استفاده شوند ترکیب دلپذیری ایجاد می کنند.

آماده خدمت رسانی به شما هستیم

03130000000

با دکوراسیون راندو دکور در تماس باشید

03130000000

با پست الکترونیک با ما در تماس باشید

info[at]randodecor.ir

درباره ما

متن درباره ما

دسترسی ها

صفحه اصلی
پروژه های مسکونی
پروژه های تجاری
پروژه های اداری
پروژه های ویلا
درباره ما
تماس با ما

نشانی شرکت

هشت بهشت غربی، بعد از چهار راه ملک

 

Please publish modules in offcanvas position.

تمامی حقوق این سایت متعلق به دکوراسیون داخلی راندو دکور میباشد.